Jezdectví - firmy

Firmy 130 z 122

Zobrazit pouze firmy z regionu:
Logo firmy není k dispozici

Václav Šmatolán - Šmaspol

A-rank 58

Vyjížďky na koních, ustájení i s pastvinou, výcvik jezdců a koní v zimě v kryté jízdárně, prodej jezdeckých potřeb, rybářských potřeb, hospoda - možnost různých akcí (hospoda 45 míst, biliard, šipky, fotbálek, taneční sál pro 120 lidí)

Nabídka: Vyměním, vyměním za motorku, Vyměním, více..

Kontakt jk-smaspol.wbs.cz - prodejna Hořice 227 a jízdárna Myštěves

Logo firmy Veronika Kubíková - e-shop

Veronika Kubíková - e-shop

A-rank 58

Vítám Vás, v internetovém obchodě, který je specializován pro koně a jezdce, chovatele koní. Naleznete zde zboží té nejlepší kvality. Výrobky z kůže, jsou vyrobeny z té nejlepší a nejkvalitnější Španělské kůže. Upozorňujeme zákazníky na nově uzavřený kontrakt s českou firmou BALOUN, která se zabývá výrobou jezdec..

Kontakt www.vk-andalus-shop.com - Jílové u Prahy-Luka pod Medníkem 148, 254 01

Logo firmy není k dispozici

AMOR jezdecké potřeby - E-shop i kamenný obchod

A-rank 51

Hledáte partnera, který rozumí Vám i Vašemu koni? Jsme malá firma s osobním přístupem ke klientům, s perfektním servisem pro koně i jezdce. Snažíme se nabízet kvalitu za rozumnou cenu a děláme vše pro to, aby se k nám zákazníci rádi vraceli....

Nabídka: Kombinovaná letní deka Wave -20% SLEVA, Letní deky proti mouchám, Bezpečnostní vesta Protecto Fashion - AKCE, více..

Kontakt www.amorjezdeckepotreby.cz - Horní Ostrovec 67, 398 33 Ostrovec

Logo firmy není k dispozici

Tomáš Voplatek - e-shop

A-rank 50

Vše pro práci a Váš volný čas. Zabýváme se internetovým prodejem plynových spotřebičů a hořáků, vybavením pro rekreační sporty, člunů, zahradního nábytku, bazénů, jezdeckých potřeb a westernových sedel.

Kontakt www.afterwork.cz - Travčice-Nučničky 44 Travčice 41201 Litoměřice

Logo firmy není k dispozici

Jezdecké potřeby JanaHorse karlovy Vary

A-rank 50

Nová prodejna potřeb pro koně, jezdce a stáje. V prodejně naleznete značky jako: Waldhausen, HKM, Leovet, Equiline, HV Polo, Farnam, Hartog, Energys, USG, Premin, Covaliero, Ekkia, La Sard, Kerbl, Mikrop, Roeckl, ELT, Casco, Kentaur, WinTec, Equistro, Orling, USG, Gain... Nabízíme jezdecká saka, rajtky..

Kontakt www.janahorse.cz - Závodu míru 461/29, Karlovy Vary-Stará Role,360 17

Logo firmy není k dispozici

Zajac Tomáš - Sedlářství

A-rank 49

Na trhu firma působí od roku 1989. Hlavním výrobním programem jsou westernová sedla a doplňky pro westernový sport. Dále vyrábíme ručně zdobenou koženou galanterii, opasková pouzdra na pistole, honácké biče a další kožené výrobky dle požadavků. Všechny výrobky jsou v několika cenových kategoriích, takže si zákazn..

Kontakt www.zajac.cz - ČSA 1243, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Logo firmy není k dispozici

4jump s.r.o.

A-rank 46

Pořádání jezdeckých závodů série Elite tour

Kontakt Vinohradská 1246/55, 120 00 Praha

Logo firmy není k dispozici

Hippoclub Lednice, s.r.o.

A-rank 44

Penzion v blízkosti zámku se stylovou selskou restaurací. Vhodné pro rodinné dovolené, svatby, firemní, rauty, zájezdy a výlety. Romantické jízdy v kočárech po zámeckém parku, jízdy na koních a ponících. Půjčovna kol pro cykloturistiku. Vinný sklep.

Kontakt www.hippoclub.penzion.com - 21. dubna 4, 691 44 Lednice

Logo firmy není k dispozici

Kudláček Robert

A-rank 44

Výroba a prodej bičů, karabáčů a důtek Honácké biče - americký dobytkářský bič, australský dvoudílný bič, kopie biče z filmu Indiana Jones, signální bič , hadí bič ... Erotické biče - různé druhy, karabáče, důtky.. Jezdecké biče Doplňky

Kontakt www.bice.cz - 569 43 Biskupice 77

Logo firmy není k dispozici

STÁJ FRYŠAVSKÝ DVOREC

A-rank 44

Základní chovné stádo naší stáje sestává ze dvou klisen a jednoho hřebce koní plemene arabský plnokrevník, jejichž původ sahá až do 7. století n. l. k Proroku Mohamedovi. Chov je orientován výhradně na ASILNÍ ARABSKÉ PLNOKREVNÍKY, jejich předkové pochází z Egypta (asilní znamená v arabštině výhonek jedné pal..

Kontakt www.frysavskydvorec.cz - Fryšava pod Žákovou horou 147, 592 04

Logo firmy AGROMAP s.r.o.

AGROMAP s.r.o.

A-rank 44

Provozujeme jezdecký areál s krytou jízdárnou a jezdeckou školu. Zabýváme se chovem koní Kinských a jejich prodejem.

Kontakt www.dvurkrutenice.cz - Nalžovské Hory-Krutěnice 3, 341 42

Logo firmy není k dispozici

Vysušil Ladislav SAM

A-rank 43

Firma SAM působí od roku 1990,zabývá se zemními pracemi a od roku 2005 se věnuje rekonstrukcím a budováním nových jízdáren. Provádíme poradenskou činnost. Jízdárny - typy povrchů. Dotace EU pro jezdecké areály. Rekonstrukce a odvodnění. Míchání a prodej směsí. Stroje na údržbu povrchů. Údržba povrchů. Mechan..

Kontakt www.lavys.cz - Svárov 73 273 51 Unhošť

Logo firmy není k dispozici

Ing. Petr Kuba

A-rank 42

Firma Kentaur vznikla v roce 1991. Nejdříve působila pouze na českém trhu. V posledních letech frma expandovala do mnoha evropských zemí. Pro celou dobu existence firmy je typický neustálý vývoj, testování a inovace všech produktů, neustávající hledání a výběr co nejkvalitnějších materiálů, trvalý tlak na vyšš..

Kontakt www.kentaur.cz - Domamyslická 7/59 - 796 04 Prostějov

Logo firmy není k dispozici

Manažerská akademie jakosti, a.s.

A-rank 41

Firma Manažerská akademie jakosti a.s. byla založena v roce 1992. Zaměřuje se od doby svého založení na oblast: * zemědělství, * výchovy a vzdělávání v pracovních profesích zemědělství * poradenství, zejména pro podnikatele a státní správu se zvláštním zaměřením na problematik..

Kontakt www.jizdarnaradonice.cz - Vinořská 31, 250 73 Radonice

Logo firmy není k dispozici

Jezdecké potřeby Fassati

A-rank 41

Kompletní sortiment jezdeckých potřeb pro koně i jezdce, anglické ježdění, western, vozatajství, sulky, dostihy, krmiva pro koně, psy, kočky, slepice, prasata, ovce....kosmetika, doplňky stravy, deky, konfekce.. internetový obchod http://jezdecke.fassati.cz/eshop.php

Kontakt www.fassati.cz - Hradecká 315, Jaroměř

Logo firmy není k dispozici

Metaxo equine partner

A-rank 41

Dobrý den, naše společnost se od roku 2003 oficielně pohybuje na trhu s vybavením a servisem pro ustájení koní a hospodářských zvířat. Nabízíme výrobu boxů jak vnitřních tak venkovních, výrobu příslušentsví pro jízdárny, vybavení stájí atd. Zajišťujeme také projekci a realizaci celých staveb.

Kontakt www.metaxo.cz - Baarova 17 Plzeň 30101

Logo firmy není k dispozici

Ladislava Katarinská - Hersé

A-rank 41

Nabízíme chov a prodej westernových koní plemene american paint horse a quarter horse. Připouštíme plemenným hřebcem APH Charlie Jane Valley. Nyní budujeme pískovou jízdárnu. Nacházíme se v krásné přírodě. Plánujeme ustájení koní.

Kontakt www.ranchherse.cz - Fojtka 84 463 31 Chrastava

Logo firmy není k dispozici

Žitná Futurum, s.r.o.

A-rank 41

Jestli máte koně pro volný čas, sportovního koně nebo koně k rekonvalescenci - jakýkoli kůň má podle chovu a využití rozdílné nároky, ale všichni si zaslouží to nejlepší, aby Vám mohli splnit požadované výkony. Nabízíme Vám výrobky nejlepší kvality , které jsou vyráběny podle vědeckých konceptů výživy z vysoko..

Kontakt www.horsefarm-shop.com - 388 320 817

Logo firmy není k dispozici

Parkurion.cz - Jezdecké potřeby

A-rank 41

Jezdecké potřeby s osobním přístupem k zákazníkovi. V obchodě máme velký výběr jezdeckých potřeb pro jezdce i koně. Rádi Vám jezdecké potřeby z okolí Litoměřic ( Severní Čechy) přivezeme až k Vám do stáje. Nabízíme internetový prodej, výměnu nevhodného zboží ( barva, velikost..) komisní prodej, dárkové pouk..

Nabídka: Dětské minichaps + rukavice, Použité věci na koně, sedla, rajtky chrániče...., Westernová uzdečka+ otěže, více..

Kontakt www.parkurion.cz - Na Kocandě 532/8, 412 01 Litoměřice-Předměstí

Logo firmy není k dispozici

PALETTA - vše pro koně, jezdce a stáj

A-rank 40

Prodáváme potřeby pro koně, jezdecké potřeby, jezdecký sport, vozatajství a western - uzdy, sedla, deky, jezdecké oblečení, jezdecké přilby, klobouky, chapsy, bundy, vesty, olejové kabáty, boty, krmiva a minerální lizy. Zasíláme zboží po celé ČR.

Kontakt www.paletta.cz - Praskovo náměstí 1, Opava 1, 74601

Logo firmy není k dispozici

DURAD s.r.o.

A-rank 40

Prodej jezdeckých potřeb pro jezdce i koně, chovatelské potřeby a krmiva pro domácí mazlíčky i hospodářská zvířata

Kontakt www.durad.cz - Táboritská 288, vchod z Třebízského ul., 37901 Třeboň

Logo firmy není k dispozici

EquiSport

A-rank 40

E-shop s jezdeckými potřebami. Sortiment jezdeckých potřeb - pro koně i jezdce. Novinky: provazová výstroj za výhodné ceny Dále Vám nabízíme možnost přepravy koní celolaminátovým přepravníkem pro dva koně, vybaveným kamerovým systémem, dělící příčkou, sedlovnou a krmným žlabem za výhodné ceny. Možnost zapůjče..

Nabídka: Přeprava koní, více..

Kontakt www.equi-sport.cz - Obránců míru 808, Bechyně

Logo firmy není k dispozici

ProHorses - jezdecké potřeby s.r.o.

A-rank 39

Prodej jezdeckých a chovatelských potřeb, chov koní. Nabídka agroturistiky.

Kontakt www.prohorses.eu - Hrádek nad Nisou-Václavice 80, 463 34

Logo firmy není k dispozici

Ubytování Podskalí

A-rank 39

Ubytování v soukromí, 2-5 lůžkové pokoje (6 pokojů) k pronajmutí s polopenzí. Mezi Teplicemi nad Metují a Adršpachem. Nabízíme sportovní a relaxační masáže. Zajistíme výlety na koních, instruktora pro horolezecké výstupy. Běžecké trasy a sjezdovka.

Kontakt www.podskali.cz - Teplice nad Metují-Bučnice 221, 549 57 (Bučnice)

Logo firmy není k dispozici

Martina Kabátová

A-rank 39

Osobní odběr V provozovně (Jezdecké potřeby Martina Kabatová, Mlýnská ulice 1490, 281 01 Kolín). Při osobním odběru je možné zboží zaplatit hotově až na místě. Česká Pošta - Obchodní balík Pro zásilky do 30 kg. Doprava je hrazena zákazníkem ve výši 99,- Kč. V případě platby dobírkou se platba navyšuje o 50,- Kč.

Kontakt www.kabatova.cz - Husova 111, 280 02 Kolín I

Logo firmy není k dispozici

Zuzana Špringerová

A-rank 39

Internetový prodej potřeb pro jezdce a koně. Velký výběr dětské jezdeckého vybavení.

Nabídka: Bezpečnostní chránič páteře, Dětské jezdecké kalhoty, Jezdecké boty, více..

Kontakt Hlavní 23, Horní Bezděkov

Logo firmy není k dispozici

Tomáš Škuta

A-rank 38

Prodej jezdeckých potřeb, vybavení stájí, vše pro jezdce a koně, krmiv a vitamínů, podkovářského zboží.

Kontakt www.jezdeckepotrebyostrava.cz - Koněvova 94/72, 713 00 Ostrava-Heřmanice

Logo firmy není k dispozici

Dana Balcarová

A-rank 38

Prodej krmiva pro koně, psy a kočky. Nabídka podkovářského materiálu, stájového a výběhového vybavení, jezdeckého oblečení a atestovaných přileb.

Kontakt www.horseshopkv.cz - Kpt. Jaroše 70/29, 360 06 Karlovy Vary-Dvory

Firmy 130 z 122

Poslední hledané firmy z rubriky Jezdectví

 

Hyperinzerce

RSS Feed
ATOM Feed
Firmy, firemní inzerce: CZ SK PL DE AT CH HU FR IT UK US ES RO RU UA BY TR AM

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

Poptávky

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje

Recepty

Moučníky

Grilování

Recepty SK
Copyright © 2003-2015, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor